reklama
Giercownia - Gry Online

Marble Trap

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 266
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 3,70
Łącznie głosów: 5

Gra dodana przez:

Marble Trap to izometryczna gra wyścigowa, w której musisz przetoczyć się do mety bez wpadnięcia w pułapki. Spróbuj tak sterować, aby ukończyć wszystkie poziomy w swoim najlepszym czasie lub zająć godne miejsce w tabeli liderów.

Na początku gry tory wyścigowe będą rozsądne, z niewielkimi przeszkodami, które staną Ci na drodze, ale na późniejszych poziomach tory są wypełnione paczkami z niewygodnie rozmieszczonymi pułapkami.

Pułapek, których można się spodziewać i których należy unikać, to obracający się topór, włócznie wyrastające z ziemi, kostki kolców, zacna pułapka i strzelanie z armat. Inne gry tego gatunku pozwalają bezczynnie rozwiązywać łamigłówki i inne fajne rzeczy, ale w tej grze chodzi o zwinność. Na późniejszych poziomach, jeśli jesteś ślamazarny, to zostaniesz zmiażdżony przez nieuniknione piły łańcuchowe, które podążają za tobą powoli.

Ta gra jest inspirowana oldschoolowymi platformówkami, Marble Madness, Marble Blast, Super Monkey Ball i innymi klasykami retro z lat 80. Łatwe sterowanie za pomocą tylko przycisków kierunkowych, ale jednocześnie bardzo trudne.

Sterowanie w grze:

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
18.208.132.*

Komentarze (0)

Gracze online (7):
Polecamy: