reklama
Giercownia - Gry Online

Tales of Magic Land

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 445
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,38
Łącznie głosów: 4

Gra dodana przez:

Czas na jakąś tajemnicę. Zanim nadejdzie weekend, zróbmy trochę magii, co powiesz? To nie będzie trudne zadanie dla ciebie. Będziesz miał do czynienia z trzema wspaniałymi czarownicami, które próbują poprawić swoje umiejętności. A rywalizacja między nimi jest duża, ponieważ pokazuje, która będzie najlepsza wśród nich. A kiedy mowa o magii, nie ma kompromisów, musisz być najlepszy. Mamy nadzieję, że nie będziesz miał nic przeciwko pomaganiu tym zatwardziałym czarownicom i uzyskasz ich zaufanie.

Eva, Melody i Rosalinda są czarodziejkami, każda z nich mieszka na specjalnym terytorium, gdzie prezentuje swoje najlepsze zdolności magiczne. Bardzo często odwiedzają magiczną krainę. Zabierają magiczne przedmioty, które pomagają im w tworzeniu czarów.

Pomóżmy im znaleźć ich magiczne przedmioty, aby rywalizowały między sobą, która jest najlepszą czarodziejką w historii. A może tak nie myślą, może nie postrzegają siebie nawzajem jako konkurencję. Jednak to ty możesz pomóc im być najlepszą wersją siebie.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.162.151.*

Komentarze (0)

Gracze online (12):
Polecamy: