reklama
Giercownia - Gry Online

Mirror Lake

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 935
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,26
Łącznie głosów: 15

Gra dodana przez:

Natura nas wzywa, im bardziej od niej uciekamy, tym bardziej jej majestat wraca do nas. Należymy do natury, jesteśmy jej stworzeniem i dlatego im więcej się z nią łączymy, tym jesteśmy lepsi. Ale nowoczesna technologia, godziny szczytu w naszych umysłach i życiu bardzo często nakazują nam pozostać w domu przed telewizorami zamiast wychodzić i odkrywać, co daje nam życie. Coraz częściej zapominamy słuchać natury, słuchać ptaków, rzek, chodzić po górach. Jedna godzina spędzona tam dostarcza nam potrzebnej energii na cały dzień. Dlaczego więc nie wkładać w to wysiłku?

Naszymi dzisiejszymi bohaterami są George i Hellen, urocza para, która uwielbia naturę. Ponieważ znają się nawzajem, nie ma weekendu wolnego dnia, aby nie robić nic ciekawego na zewnątrz, gdzieś pośrodku ładnych krajobrazów.

Wraz ze swoimi przyjaciółmi, George i Hellen po raz pierwszy odwiedzają słynne jezioro Mirror Lake. Postanawiają, że chcą rozejrzeć się po otoczeniu i znaleźć interesujące przedmioty, a twoim zadaniem jest im w tym pomóc.


Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.85.92.*

Komentarze (0)

Gracze online (10):
Polecamy: