reklama
Giercownia - Gry Online

Desert Wisdom

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 232
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 2
Ocena: 4,31
Łącznie głosów: 10

Gra dodana przez:

Niektórzy mówią, że dziś telefony stały się inteligentne, a ludzie stali się prości. Od kiedy przyzwyczailiśmy się do naszych inteligentnych urządzeń, myślą one za nas i pomagają nam w wykonaniu wielu zadań. Podobno to jest powód, dla którego zwracamy się do naszych przodków, gdy potrzebujemy jakiejś prawdziwych mądrości. Ciekawe jest również to, że choć może istnieć jedna prawda, różne cywilizacje tłumaczą ją na różne sposoby. Różnorodności kultur i cywilizacji budzą lub poprawiają nasze twórcze myślenie.

Bryan jest historykiem, który chce dowiedzieć się więcej o ludziach, którzy żyli przed setkami lat. Lubi nauczyć się czegoś nowego o ich sposobie życia i dlatego wybrał ten zawód, ale także jest zafascynowany starożytną kulturą, jako cymś, co pomaga ludziom nawet dzisiaj i czyni ich mądrzejszymi.

Nowym celem naszego historyka jest Irak. Interesuje go kultura persa, więc wybrał się na miejsce, by wypełnić swoją pasję i dowiedzieć się wszystkiego z pierwszej ręki. Odkrywając pozostałości tej kultury, Bryan odkrywa bloki wykonane z kamienia. Gdzie są napisane mądrości władców słynnej cywilizacji perskiej. Z tych kamieni można się wiele nauczyć, więc sprawdźmy je i zobaczmy, jak myśleli starożytni ludzie, odkrywając filozofię ich życia i panowania.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.90.108.*

Komentarze (0)

Gracze online (22):
Polecamy: