reklama
Giercownia - Gry Online

Phantoms of the Mine

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 135
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,64
Łącznie głosów: 12

Gra dodana przez:

Niektóre rzeczy w życiu można przewidzieć, ale czasami planujemy coś zrobić, a okazuje się, że skutek jest zupełnie inny. Czasami okazuje się również, że się oczywiście uda, ale często życie gra z nami w nieodkryte karty i dzieją się niechciane rzeczy.

Terry pracuje jako strażnik w parku narodowym. Pewnego razu, podczas rutynowej kontroli terenu parku, Terry zauważył ukryty szyb, wejście do tajnej kopalni. Terry wchodzi do kopalni i staje się świadkiem dość nieprzyjemnej i przerażającej sytuacji. Mianowicie, kopalnia jest zamieszkana przez fantomy i to właśnie przeraża Terry'ego. Dowiaduje się o legendzie, która mówi, że wiele lat temu istniały kopalnie parku narodowym, a w którejś z nich nagle odkryło diamenty. Nie znając właściciela kopalni, górnicy weszli do środka pod osłoną nocy z zamiarem kradzieży diamentów, ale w tym momencie nastąpiło zawalenie i wszyscy górnicy zostali pochowani żywcem wewnątrz.

Pewnie również uważasz, że jest to bardzo przerażająca historia, przerażająca sytuacja, ale co jest jeszcze gorsze, że opowieść okazała się prawdziwa. Teraz dusze górników nie chcą opuścić tego miejsca, dopóki nie dostaną diamentów, po które się tu dostali. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji i pomóż tym duchom zaznać wiecznego spokoju. Miłej zabawy i powodzenia!Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.243.26.*

Komentarze (0)

Gracze online (30):
Polecamy: