reklama
Giercownia - Gry Online

Under the City

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 798
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,50
Łącznie głosów: 6

Gra dodana przez:

Podróżowanie metrem może wydawać się niebezpieczne, przynajmniej dla tych, którzy nigdy nim nie jechali, mieszkają w miejscach, gdzie nie ma metra i widzieli już wiele filmów, które przedstawiają metro jako miejsca, w których dzieją się wszystkie złe rzeczy: zaczynając od hamulców, które nie działają, podejrzanych osób, które pojawiają się na szynach znikąd, potem wszelkiego rodzaju przestępcy, którzy działają w metrze, osoba, która podąża za tobą po schodach na stacji... Jednak ci, którzy korzystają z metra jako codziennego transportu, mają pełną świadomość, że te sceny należą do fikcji, podczas gdy w rzeczywistości rzeczy mają się zupełnie inaczej. Jednak sytuacja Renaty wydaje się wyjątkowa...

Renata zawsze podróżuje do domu metrem. Wszystko wydawało się jak dotąd wspaniałe, nie miała żadnych przykrych doznań związanych z podróżowaniem do tej pory... Tej nocy udało jej się złapać ostatni pociąg, który zmierzał do jej domu, ale jakoś wszystko poszło nie tak.

Renata utknęła na przedostatniej stacji, nikogo tam nie ma, a znikąd zaczynają pojawiać się duchy. Renata jest strasznie przerażona i zaczyna myśleć, co może zrobić, aby uciec przed tą niezwykłą sytuacją. Pomóżmy Renacie, zanim stanie się coś nieprzyjemnego.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.226.36.*

Komentarze (0)

Gracze online (4):
Polecamy: