reklama
Giercownia - Gry Online

The Princesses Wish

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 211
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 3,57
Łącznie głosów: 7

Gra dodana przez:

Victoria, Amelia i Diana to trzy siostry, córki króla Karola. Trzy różne dziewczyny, trzy różne osoby, ale mają jedno i to samo życzenie - aby zasiąść na tronie. To może brzmieć jak prawdziwa katastrofa, ponieważ możesz sobie wyobrazić, co by się stało, gdyby wszyscy walczyli o tron, inwestując swoją pełną energię. Cała siostrzana miłość może po prostu zniknąć i mogą stać się obcymi sobie nawzajem i rywalkami.

Victoria, Amelia i Diana nie lubią się rozdzielać, więc zdecydowały, że jedna z nich powinna zostać królową, podczas gdy pozostałe staną obok niej, aby ją wspierać i pomóc jej w procesie rządzenia królestwem.

Ojciec dziewcząt, uznany i kochany król zgadza się z pragnieniem dziewcząt, ale przede wszystkim powinny udowodnić, że są w stanie rządzić królestwem razem. Aby to udowodnić muszą rozwiązać pewną zagadkę. To byłby dowód na to, że mogą ze sobą współpracować i pomagać sobie nawzajem, nie czując presji rywalizacji.

Królewny muszą znaleźć wszystkie przedmioty ukryte przez ich ojca, które są rozmieszczone w całym królestwie. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż im w tym jakże ciekawym wyzwaniu. Powodzenia!

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.164.198.*

Komentarze (0)

Gracze online (18):
Polecamy: