reklama
Giercownia - Gry Online

Everlasting Night

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 818
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,25
Łącznie głosów: 4

Gra dodana przez:

Ta dziewczyna nie spodziewała się, że jej podróż zmieni się w coś takiego. Myślała, że będzie to zwyczajna noc, ale ta noc wydaje się wieczna ... Zastanawiasz się, dlaczego? Poznaj Ellen i zobacz, co się z nią stanie. Być może będziesz tym, który dostarczy odpowiedzi na tę niezwykłą sytuację.

Mianowicie Ellen przybyła do tego małego miasteczka, które jest dla niej zupełnie nieznane. Tego miasta nie widać nawet na mapie, co okrywa go wielką tajemnicą. Zabrakło jej paliwa, więc zatrzymała się na tutejszej stacji benzynowej. Zaskoczona Ellen szybko zdaje sobie sprawę, że nikogo tam nie ma. W rzeczywistości całe miasto jest puste, o co tu chodzi, co się mogło stać?

Z drugiej strony, od jej pierwszego kroku w tym mieście, Ellen czuje, że zawsze jest ktoś wokół niej, ktoś, kto cały czas ją obserwuje. Jest to dość dziwne uczucie, myśli nawet, że chodzi tu o miasto duchów, ponieważ całe miasto może być tylko złudzeniem. Ellen z pewnością nie czuje się dobrze w tym miejscu, więc musi znaleźć sposób, aby jak najszybciej się stąd wydostać. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej historii.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.164.198.*

Komentarze (0)

Gracze online (9):
Polecamy: