reklama
Giercownia - Gry Online

Secret of The Tomb

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 727
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 3
Ocena: 4,30
Łącznie głosów: 10

Gra dodana przez:

Zgodnie z historią i historią sztuki, najbardziej wyszukane grobowce w czasach starożytnych były budowane przez Egipcjan dla ich królów, faraonów. Gróbowiec jest zamkniętą przestrzenią dla repozytorium szczątków zmarłych i zgodnie z tradycją grobowce te zostały wykonane w jaskiniach, pod ziemią lub w konstrukcjach zaprojektowanych specjalnie w celu zatrzymania szczątków zmarłych ludzi i często ich dobytku, bliskich, a nawet służących.

Ralph i Eva są zafascynowani starą egipską kulturą i poświęcają prawie całe swoje życie temu tematowi - życiu faraonów. W tej chwili oboje są w Egipcie i wkrótce odkrywają nowy niezidentyfikowany grób. Uważają, że grób kryje wielką tajemnicę. Ralph i Eva na początek chcą dowiedzieć się, kto jest pochowany w tym grobie i oczywiście, jakie sekrety się w nim kryją.

Ponieważ odkopywanie grobowców jest dość poważną pracą i wymaga wiele poświęcenia i uwagi, Ralph i Eva będą potrzebować twojej pomocy. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż im w poszukiwaniach. Powodzenia!

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
35.172.201.*

Komentarze (1)

avatar tygrysica56
tygrysica56 16.05.2018, godz. 21.11 odpowiedz
0
Podoba mi s ię gra, ale posiada pewien mankament - brak końcowej rozgrywki z planszą diamentów, Próbowałam już kilkakrotnie i przez kilka dni klikanie, strzałki i nic. Proszę o pomoc, chciałabym grę zakończyć tak jak należy, Dziękuję,
Gracze online (22):
Polecamy: