reklama
Giercownia - Gry Online

Evil God

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 7 208
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 3
Ocena: 3,41
Łącznie głosów: 10

Gra dodana przez:

Gra typu clicker. Wersja prototypowa. (Nie jest to zwykły clicker, wymaga trochę myślenia). Utwórz swoje świątynie dzięki czemu fanatycy będą Cię wielbić. Z większą ilością fanatyków, zdobędziesz więcej wiary, a więcej wiary możesz Ci pomóc, obalić twierdzenia, że twoja boskość jest fałszywa. Zniszcz swoich przeciwników i buduj swoją religię do ostatnich wieków.

Rozwijaj swoją religię, pozyskuj adeptów i klikaj zaklęcia. Zwracaj na wszystko uwagę, bo w końcu może pojawić się święty człowiek, musisz go zniszczyć, aby otrzymać czasowe lub trwałe korzyści dla swojej wiary.

Zobacz, jak potężnie religia może się rozwinąć.

Gra autozapisuje się co 60 sekund, jeśli ją opuścisz, możesz kontynuować w miejscu, które opuściłeś, automatycznie lub w menu.

Odśwież stronę (F5), jeśli zauważysz usterki obrazu.

Interfejs:
1. Kliknij (zgodnie z oczekiwaniami), aby wypełnić SPELLS (obrazy), które pojawiają się po prawej stronie, wewnątrz świątyni. Po zakończeniu otrzymasz pełnomocnictwo. (w zasadzie modlisz się, aby wypełnić zaklęcia)
2. Jeśli masz wystarczająco dużo MIGHT (liczba powyżej "może nagrywać" tekst, który odzwierciedla ile zarobiłeś od wyznawców modlitw i uwielbienia), możesz zwołać wyznawców.
3. FOLLOWERS (OBSERWATORZY) są kupowani w SKLEPIE, w dolnej części ekranu, jeśli klikniesz na PAPYRUS, pokaże ci charakterystykę jednostki i jej cenę. Możesz także włączać i wyłączać pomoc przy pomocy pochodni papirusu. (Kliknij dwukrotnie ikony jednostek, aby je kupić).
4. Poszukaj kombinacji jednostek, która najbardziej Ci odpowiada, aby uzyskać jak najwięcej mocy, stać się najpotężniejszym i zdobyć więcej zwolenników. Każda jednostka jest unikalna na swój sposób.
5. Ulepszaj swoje ŚWIĄTYNIE (TEMPLES), aby zmieścić więcej jednostek.
6. Jeśli przyznano NAGRODĘ (AWARD), zaznacz ikonę "Trofee", która będzie migać na żółto.
7. Sprawdź swoją produkcję WIARY (FAITH) na ekranie statystyk (pionowe paski w prawym górnym rogu).
8. Zwiększenie Twojego poziom BOSKIEGO POZIOMU (GOD LEVEL), następuje po osiągnięciu odpowiedniej produkcji. Tekst "Następny poziom boga" (indicating your next god level) jest wyświetlany w lewym górnym rogu ekranu jako "Cel" ("Objective").
9. Co 10 boskich poziomów otrzymasz POZIOM CZARÓW (SPELL LEVEL). Poziomy czaru odblokują więcej jednostek, więcej wartościowych zaklęć i dalszych ekspansji (pracuj nad wszystkimi tymi rzeczami).
10. OŚWIETLENIE (LIGHTNING), to pozbycie się jednostek, których nie chcesz i zrobienie miejsca dla nowych jednostek. Niektóre jednostki dają STAŁĄ WIARĘ (PERMANENT FAITH) po zniszczeniu.
11. Mogą się pojawiać różnego rodzaju bonusy, kliknij je, aby uzyskać tymczasową nagrodę.
12. Może pojawić się ŚWIĘTY MĘŻCZYZNA (HOLY MAN), który nie jest oświecony na twój boski sposób, zniszcz go, aby uzyskać + 10% swojej wiary produkowanej jako PERMANENTNA WIARA (PERMANENTE FAITH) w twoich kliknięciach.

Evil God to zabawna i ekscytująca gra typu clicker, w której musisz stać się legendarnym bogiem i budować kult gorliwych wyznawców, którzy wielbią cię i zapewniają wiarę. Kliknij na różne artefakty i relikty w prawym rogu, aby wygenerować punkty mocy - wykorzystaj te punkty, aby zbudować nowych zwolenników.


Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.234.191.*

Komentarze (1)

avatar sotano42
sotano42 16.02.2018, godz. 16.57 odpowiedz
0
Hi Gierc Wnia! I see you have and old version of the game, you may want to keep in contact with me since I publish new updates every week and this version still have some bugs and out of date content. I would appreciate a like to Evil God at Facebook page https://www.facebook.com/pg/ZhansGuide/ and your support on my site. http://www.imcsw.com

Thanks and enjoy the game, I see it has a nice rate in this site.
Polecamy: