reklama
Giercownia - Gry Online

Festival of Souls

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 000
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,00
Łącznie głosów: 9

Gra dodana przez:

Istnieje wiele opowieści o nawiedzonych domach, ale zazwyczaj są to tylko historie, a nie coś konkretnego, co stało się z kimś, kto był z nami blisko. Jednak te historie zazwyczaj mówią o pewnych zmarłych osobach, których dusze nie mogły opuścić tego świata z powodu niedokończonych lub niewyjaśnionych spraw. Zatrzymują się tu między nami i czekają na kogoś, kto może im pomoże zakończyć ich misję i wkroczyć na drugi, jak sądzimy lepszy świat.

Kilka dni temu Heather spotkała swojego starego przyjaciela Bruce'a. Heatherbyła świadkiem bardzo nietypowej sytuacji, a wszystko zaczęło się, gdy Bruce poprosił ją, by przyszła na maskaradę w do jego domu. Heather nie przepada za balami maskowymi, ale ponieważ nie widziała go od kilku lat, postanowiła pozytywnie odpowiedzieć na zaproszenie.

Heather właśnie przybyła do domu Bruce'a. Jest pod właściwym adresem, ale nikogo nie ma w domu. Co to może znaczyć? Trochę się boi i zastanawia się, dlaczego Bruce zaprosiłby ją na imprezę, gdyby nikogo tam nie było?! Heather chce opuścić to miejsce, ale jej ciekawość sprawia, że postanawia zostać. Chce rozejrzeć się po okolicy i zbadać ją szczegółowo. Jednak bardzo szybko Heather przekonuje się, że ten dom jest w rzeczywistości pełen duchów! To raczej przerażające odkrycie i co to ma oznaczać? Może to tylko zły żart, a może Bruce jest także duchem?! Zagrajmy w tę grę i zobaczmy, co się stanie. Być może moglibyśmy pomóc także Heather, bo kto wie, co oczekuje na nią w tym domu.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
34.234.76.*

Komentarze (0)

Gracze online (12):
Polecamy: