reklama
Giercownia - Gry Online

The Puppet Island

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 597
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,44
Łącznie głosów: 9

Gra dodana przez:

Wiemy, że większość z was nie była świadkami sytuacji, które obejmują duchy. Z drugiej strony jesteśmy prawie pewni, że nikt z was nie widział również lalki, która staje się żywa i przeszkadza ludziom w okolicy, ale to się dzieje na wyspie gdzie mieszka Vivian.

Mianowicie, ludzie, którzy tam mieszkają, wszędzie zostawiają lalki. Wykonują ten konkretny gest z zamiarem osiedlenia się duchów zmarłych obywateli, którzy kiedyś żyli na tej wyspie. Na wyspie słychać przerażające głosy, a lalki ożywają! Cóż, to jest coś naprawdę niezwykłego i nie możemy zgadnąć, jak ciężko jest mieszkańcom.

Pomiędzy tymi żywymi lalkami są dwie, które są dobre i lubią pomagać Vivian. Zaofiarowały się jej, chcąc wspólnie ocalić wyspę. To prawdopodobnie będzie to jedna z twoich najdziwniejszych przygód, ale zawsze jest przyjemnie i motywująco, aby zobaczyć i doświadczyć czegoś nowego, zwłaszcza czegoś tak wyjątkowego jak ta sytuacja. Po prostu bądź spokojny i podążaj za okolicznościami, a jesteśmy pewni, że nie ma się czym martwić. Pomóżmy Vivian uratować wyspę przed strasznymi duchami i utrzymać żywych obywateli tam, gdzie ich miejsce - w ich domach.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.92.163.*

Komentarze (0)

Gracze online (20):
Polecamy: