reklama
Giercownia - Gry Online

Identity Withheld

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 564
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,35
Łącznie głosów: 15

Gra dodana przez:

Prawdopodobnie słyszeliście o słynnej powieści gotyckiej o dziwnym przypadku dr. Jekylla i pana Hyde napisanego przez szkockiego pisarza Roberta Louisa Stevensona. Nawet jeśli nie, postać dr. Jekylla z pewnością stała się synonimem wewnętrznej walki dobra ze złem. A dokładniej, stała się synonimem osoby, która różni się bardzo pod względem moralnym, od jednej sytuacji do drugiej. Walka w tym bogatym 50-letnim mężczyźnie o wielkim statusie jest tak wielka, że prowadzi do walki pomiędzy jego podwójnymi osobowościami Jekylla i Edwarda Hyde'a i ta walka jest dość poważna.

Poniższa gra jest inspirowana tą słynną historią i opiera się na podstawowej linii opowieści. Dr Jekyll całe życie walczył ze swoją złowrogą stroną, która w końcu przeważyła w charakterze pana Hyde'a. Aby powrócić do dobrej osobowości doktora Jekylla, ten człowiek potrzebuje pomocy od swoich najbliższych współpracowników, ponieważ po prostu nie może sam zapanować nad sytuacją.

Najbliższymi współpracownikami dr. Jekylla są jego asystent Miley i Dr.Hastie. Oni, wraz z tobą, będą musieli znaleźć wszystkie składniki potrzebne do zrobienia mikstury, która przywróci starego dobrego doktora Jekylla. To będzie interesująca i intrygująca przygoda, zobaczmy więc, co dzieje się w głowie słynnego dr. Jekylla.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.161.100.*

Komentarze (0)

Gracze online (34):
Polecamy: