reklama
Giercownia - Gry Online

Destiny’s Magic

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 718
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,00
Łącznie głosów: 12

Gra dodana przez:

Gdy słyszymy określenie "czarownica", zwykle myślimy o tych złych czarownicach, które można znaleźć bardzo często w baśniach. Czarownica z opowieści o Królewnie Śnieżce jest zdecydowanie jedną z najokrutniejszych postaci w historii. Następnie przypomnij sobie historię o Jasiu i Małgosi, a także o złej wiedźmie, która chciała skrzywdzić te biedne dzieci. Czarownice były traktowane bardzo źle także w średniowieczu, mimo że były kobietami, które różnią się od otoczenia, a nie kobietami, które chciały czynić zło.

Jednak ogólnie magia odnosi się do praktyki i wiary w magiczne umiejętności i zdolności wykonywane przez jednostki i określone grupy. Z definicji nie ma związku z robieniem złych rzeczy i wyrządzaniem krzywdy innym ludziom, ale zupełnie przeciwnie. Teraz poznaj Destiny, która jest dobrą czarownicą. Ta kobieta ma specjalną misję życiową, aby pomagać ludziom, a ona jest raczej oddana swojej pracy i robi to z wielkim entuzjazmem.

W tej magicznej grze nasz gracz jest osobą, która raczej skorzysta z pomocy tej dobrej wiedźmy. Idzie do domu Destiny, by szukać pomocy. Chodzi o to, że nasz gracz jest pod wpływem klątwy, a Destiny jest jedyną, która może przerwać zaklęcie i doprowadzić go do normalności. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i daj się porwać tej przepięknej opowieści.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.164.198.*

Komentarze (0)

Gracze online (13):
Polecamy: