reklama
Giercownia - Gry Online

Amusement Park Mystery

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 948
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,60
Łącznie głosów: 5

Gra dodana przez:

Parki rozrywki są zdecydowanie jednymi z najczęściej odwiedzanych miejsc na całym świecie. Dzieci je uwielbiają; są po prostu oczarowane atrakcjami, takimi jak przejażdżki i gry oraz innymi wydarzeniami w celach rozrywkowych. Ale nie tylko dzieci. Również dorośli mogą tam znaleźć coś dla siebie. Niektóre z tych parków rozrywki są przerażające, niektóre tematyczne, niektóre to parki wodne i tak dalej, ale wszystkie z nich zapewniają ogromną frajdę i są doskonałym miejscem do spędzania wolnego czasu.

I chociaż parki rozrywki powinny być bezpiecznym miejscem, miejscem, w którym dzieci i dorośli mogą po prostu cieszyć się niewiarygodną zabawą, wydaje się, że mogą być też dość niebezpieczne... Chodzi tu o opuszczony park rozrywki, ale to nie jest usprawiedliwienie dla tego co tu się dzieje. Mianowicie, w tym mieście jest wiele przypadków zaginionych dzieci, a wszystkie dowody wskazują na możliwość, że istnieje pewien związek między nimi a opuszczonym parkiem.

Claire jest detektywem, która chce rozwiązać zagadkę zaginionych dzieci. Te sytuacje zawsze wymagają dodatkowej pomocy, więc rozejrzyjmy się razem i zobaczmy, co się dzieje w tym tajemniczym miejscu.


Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.224.247.*

Komentarze (0)

Gracze online (11):
Polecamy: