reklama
Giercownia - Gry Online

The Legend of Stingy Jack

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 188
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,23
Łącznie głosów: 13

Gra dodana przez:

Legenda Skąpca Jacka. Stingy Jack lub Jack-o'-lantern to słynny duch, który pojawia się w Halloween. Ludzie, aby uniknąć tego ducha, zapalają świece w dyniach z wyrytą ludzką twarzą. Jednak Jack nie chce, aby wszyscy się go bali. Nie uważa tego za zabawny ani ważne, więc łączy swe siły z dwójką dzieci, Carlem i Amy z bardzo ważnym zamiarem. Jack, razem z tymi dziećmi, chce zrobić coś naprawdę dobrego, aby zdobyć zaufanie lokalnych obywateli. Jack jest przekonany, że czyniąc coś dobrego i godnego uwagi, nie będzie już niepożądany.

Jack znaleźć wszystkie cenne przedmioty, które zostały dotychczas utracone. Uważa, że ludzie będą bardzo szczęśliwi, gdy ktoś je przyniesie do nich z powrotem, a on stanie się ich przyjacielem, a nie kimś, kto przeraża ich w Halloween. Jednak zadanie Jacka nie jest łatwe, wymaga dużo pracy i poświęcenia, więc na pewno potrzebuje pomocy.

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż mu udowodnić, że Stingy Jack nie jest negatywną postacią, ale kimś, kto chce robić dobrze i być prawdziwym przyjacielem dla ludźmi wokół niego.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.161.100.*

Komentarze (0)

Gracze online (27):
Polecamy: