Giercownia - Gry Online

Future Fragments +18

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 529
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,22
Łącznie głosów: 18

Gra dodana przez:

Future Fragments to hybryda przygodowej platformówki z motywem science fiction i dreszczowcem.

Gra rozpoczyna się w roku 1000 AD, gdzie twój król, potężny czarnoksiężnik, ma kłopoty z utrzymaniem swojego królestwa przed tymi, którzy próbują mu zaszkodzić. Próbował szkolić wielu obiecujących obywateli w magii, którzy mieli pomóc mu obronić królestwo, ale niestety tylko dwoje z nich miały wystarczająco dużo talentów, aby stać się prawdziwymi magami; Talia (to ty!), 18-latka, poważna specjalistka i Faye, 21-letnia, ostra, arogancka osoba.

Wszystko wydawało się stracone, gdy królestwo powoli traciło grunt, ale twój król natrafił na cudowne rozwiązanie. Wykorzystując swoje umiejętności, stworzył portal otwarty na przyszłość, był w stanie znaleźć potężną broń; kombinezon bitewny, który mógł zwiększyć swoje umiejętności 100-krotnie, znajduje się on rozmontowany we fragmentach, w roku 3000 AD.

Rozkazy króla są proste; znajdź fragmenty kombinezonu w przyszłości i bezpiecznie wracaj do domu. Dodatkowo, kto z was przyniesie najwięcej sztuk, zostanie królową, z całą tą mocą. Niestety dla króla, każda kobieta ma własne motywy...

Oczywiście w przyszłości też istnieją zagrożenia. Głównie jest to Światowa Organizacja Rozporządzania Masami, w skrócie nazywana „czule” WORM przez niewielu pozostałych rebeliantów walczących przeciwko niej. Jeszcze gorsze jest to, że seks i związki, postrzegane są jako marnowanie czasu, który mogłyby zostać spędzone na pracy, są więc zabronione przez WORM (ludzie są tworzeni poprzez klonowanie i inne środki).

Oznacza to, że sporo osób jest bardzo, bardzo zdesperowanych seksualnie w przyszłości... a na dodatek, jeśli chcesz przeżyć, musisz poznać prawdę o Future Fragments (fragmentach kombinezonu z przyszłości)...

Sterowanie w grze:

{ - poruszanie się
- odczytywanie banków danych
Z - skok (przytrzymaj, aby zwiększyć moc)
X - strzał
H - zrobienie sobie krzywdy
Esc - menu

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.234.228.*

Komentarze (0)

Gracze online (19):
Polecamy: