reklama
Giercownia - Gry Online

Guardians Of The Jungle

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 792
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,56
Łącznie głosów: 9

Gra dodana przez:

Kathy jest profesjonalnym pilotem. Mimo że niektórzy ludzie obawiają się, że latanie nie jest typowym zajęciem dla kobiet, to dla niej normalka i często wykonuje loty nad dżunglą w Amazonii. Jest to dość duże wyzwanie dla każdego, co oznacza, że Kathy to prawdziwy zawodowiec, a fakt, że jest kobietą, nie odgrywa żadnej ważnej roli.

Ze względu na swój zawód Kathy spotkała wielu ludzi, a każdy z nich miał własną historię. Jednak niektórzy ludzie, którzy mieszkają w Amazonii, opowiadali jej jej, że istnieje jtajemniczę plemię, który żyje głęboko w dżungli. Podobno ci ludzie są prawdziwymi opiekunami dżungli i znają dżunglę jak nikt inny. Cóż, to brzmi raczej ciekawie. Z drugiej strony może to być coś naprawdę wielkiego, ponieważ ta dżungla ukrywa wiele z najpiękniejszej natury świata.

Kathy znajduje małe miejsce, w którym mogłaby wylądować samolotem. Wydaje się, że jest to doskonałe miejsce, skąd mogłaby rozpocząć podróż. Dorzymaj jej towarzystwo i dowiedz się więcej o tym tajemniczym plemieniu, który żyje w głębi dżungli w Amazonii.
Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.224.150.*

Komentarze (0)

Gracze online (5):
Polecamy: