reklama
Giercownia - Gry Online

The Pirates Of Dockgold

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 323
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,44
Łącznie głosów: 9

Gra dodana przez:

Lisa jest podróżniczką. Jest typem osoby, która zawsze poszukuje czegoś nowego i ekscytującego. Właśnie dlatego dużo podróżuje i odwiedza egzotyczne miejsca na całym świecie. Podczas, gdy większość ludzi chętnie odwiedza regularne miejsca turystyczne, słynne miejsca, które sugeruje się odwiedzić, Lisa lubi być w miejscach, w których nie było nikogo wcześniej. Lubi być pierwszą, która widzi to coś i pierwsza odkrywa coś nowego.

Tym razem niespokojny duch Lisy zabrał ją na wyspę Dockgold. Jak mówią historie, w przeszłości wyspa ta była kompletnie zamieszkała przez piratów. Piraci podróżowali po całym świecie, szukając przygody i oczywiście skarbów, ale to miejsce było dla nich pewną przystania, osadą, dlatego wielu z nich wybrało to miejsce na dom. Oznacza to, że piraci najprawdopodobniej trzymali tam skarb.

Lisa przybyła na wyspę, aby zbadać i zebrać cenne rzeczy, które należały do piratów, więc obejrzyj wyspę razem z nią i zobacz, co tam się ukrywa. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż jej w poszukiwaniach.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.198.206.*

Komentarze (0)

Gracze online (28):
Polecamy: