reklama
Giercownia - Gry Online

The Secret Pyramid

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 169
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 3,14
Łącznie głosów: 7

Gra dodana przez:

Archeolodzy i historycy sztuki mogą działać przez długi czas i pozostać bez żadnego odkrycia, ale gdy postępują zgodnie z właściwymi śladami, mogą zmienić historię. Donald na przykład pracuje przez dłuższy czas jako główny kierownik parku narodowego Harold. Przez kilka miesięcy pracował i zwiedzał jedną z części parku, na wzniesieniu, które wydaje się być ukrytą piramidą, przynajmniej Donald uważa, że ​​tak właśnie jest. Uważa, że ​​chodzi o piramidę należącą do słynnego króla Sile Pada. Uważa, że ​​jest to miejsce, gdzie ten sławny król jest pogrzebany.

Podczas zwiedzania regionu Donald odkrywa małą jaskinię z wieloma cennymi przedmiotami. Jeśli uda mu się znaleźć wystarczające dowody, byłoby to jedno z największych odkryć dzisiaj dzisiejszych czasów, coś bardzo ważnego, co mogłby mieć wpływ na całą historię.

Przyjrzyjmy się teraz teraz tej jaskini i zobacz, co tam się ukrywa. Jeśli weźmiesz w tym udział, byłoby to interesujące, ponieważ będziesz świadkami olbrzymiego odkrycia. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.


Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.84.186.*

Komentarze (0)

Gracze online (15):
Polecamy: