reklama
Giercownia - Gry Online

Escaping The Evil Fores

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 11 199
Rozmiar gry: 4,44 MB
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,38
Łącznie głosów: 14

Gra dodana przez:

Marion to dziewczyna, która mieszka w pobliżu lasu. Lubi las i bardzo lubi chodzić na spacery, oddychając świeżym powietrzem i odkrywając świat przyrody. Czasami chodzi na długie wycieczki, kiedy odpoczywa przy wspaniałych widokach i zwierzętach, które pojawiają się na jej drodze, od ciekawych owadów, po królików czy wiewiórki. nie boi się chodzić sama, ponieważ czuje, że zna las tak dobrze, że nic nie może jej przestraszyć lub zagrozić w jakiś sposób. Czasami chodzi tam codziennie, zwykle kiedy jest wiosna lub w środku lata, gdy jest zbyt gorąco, żeby zostać w domu.

Tego ranka Marion opuściła dom i poszła na regularny spacer do lasu. Wszystko było w porządku. Pogoda była wspaniała, słońce świeciło na niebie, co oznaczało, że będzie to świetny dzień, gdy tu nagle, w jednej chwili ciemne chmury zasłoniły niebo i zaciemniały cały las. Zaczęło padać od razu, a nad miastem nadeszła ogromna burza. Marion była daleko od miasta, więc znalazła jakiś stary opuszczony dom i schowała się tam, czekając, aż burza się skończy.

Po chwili burza się skończyła, a Marion postanowiła wrócić do domu. Było już ciemno i wydawało się, że noc w lesie może być dość przerażająca. Marion zaczęła słyszeć dziwne dźwięki, niektóre wrzaski były wręcz przerażające. Zaczęła widzieć niezwykłe zabytki, straszne widoki, więc postanowiła, ze jak najszybciej musi się stąd wydostać... Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż jej w powrocie do domu.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
34.204.187.*

Komentarze (1)

avatar moonshine
moonshine 05.08.2017, godz. 23.35 odpowiedz
0
chyba nie dla mnie ta gierka
Gracze online (3):
Polecamy: