reklama
Giercownia - Gry Online

Stolen Goods

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 870
Rozmiar gry: 9,82 MB
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,21
Łącznie głosów: 6

Gra dodana przez:

Erica i Albert są doświadczonymi policjantami. Są partnerami, którzy rozwiązali razem wiele spraw. Znają się bardzo dobrze, co oznacza, że ​​mogą łatwo się uzupełniać i bez słów podzielić się obowiązkami, co jest bardzo ważne w tej pracy. Ich ostatnia sprawa może nie wydawać się bardzo trudna lub niebezpieczna, ale oznacza wiele dla rzeszy ludzi. Chodzi o przypadek masowej kradzieży przedmiotów z domów ludzi żyjących na pewnym przedmieściu. Wydaje się, że złodzieje odwiedzili każdy dom na i ukradli coś, co mogli łatwo złapać i wynieść.

W tej chwili Erica i Albert są w miejscu zbrodni. Właściwie są w miejscu, w którym ukrywali się rabusie i trzymali skradzione przedmioty. Trudno było dotrzeć do tego miejsca, ale po nitce do kłębka śledzili ślady i udało im się je odnaleźć. Zadzwonili więc do ludzi, którzy zostali okradzeni, aby przyszli rozpoznać i odnaleźć swoje rzeczy.

Erica i Albert wyznaczyli Cię na swojego asystenta, co oznacza, że ​​weźmiesz udział w śledztwie, znajdziesz zrabowane przedmioty i przywrócisz je do wyznaczonych osób. Powodzenia!

Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.162.123.*

Komentarze (0)

Gracze online (4):
Polecamy: