reklama
Giercownia - Gry Online

Uni Squad

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 275
Rozmiar gry: 6,28 MB
Użytkowników lubiących grę: 2
Ocena: 3,25
Łącznie głosów: 4

Gra dodana przez:

Znudzony monotonią wieczności, Bóg po stworzeniu czasu i materii, wybiera losowo człowieka do walki z najsilniejszymi istotami z jego wszechświata. Bez żadnych ograniczeń należy prowadzić najsilniejszy skład, aby podołać jego wyzwaniu.

Wyrusz do walki z hordami zombie, duchów i nekromantów wewnątrz mrocznego cmentarza. Wkrótce żołnierz, mag i szkieletor będą mogli przyłączyć się do grona bohaterów, aby oczyścić miasto, plażę i ciemny las pełen złych stworzeń z każdego zakątka wszechświata.

* Pokonanaj35 fal wrogów z 15 różnych obszarów, aby zakończyć tryb kampanii.
* Złote monety są przyznawane przez zniszczenie wrogów i mogą być używane do wzywania nowych bohaterów oraz by odblokować nowe jednostki i poziomy.
* Pozycje bohaterów mogą ulec zmianie / zamienione przez przeciągnięcie ich odpowiednim przyciskiem (przydatne później w grze).
* Można sprawdzić statystyki jednostek, klikając na ich przycisk.
* Co 5 level up jakikolwiek bohater może dostać bezpłatne uaktualnienie. Najpierw trzeba wybrać jednostkę, a następnie wybrać jedno z dwóch dostępnych uaktualnień.
* Osiągnięcie 10 levelu dowolnego bohatera, pozwala wybrać swoją pierwszą zdolność.
* Na ekranie mapy lub pomiędzy walkami można przejść do sekcji odblokowania, gdzie można wydać złote monety na odblokowanie nowych bohaterów i obszarów.Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.83.93.*

Komentarze (0)

Gracze online (2):
Polecamy: