reklama
Giercownia - Gry Online

Realm Grinder

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 7 013
Rozmiar gry: 5,07 MB
Użytkowników lubiących grę: 4
Ocena: 3,74
Łącznie głosów: 9

Gra dodana przez:

Marzy Ci się bycie życzliwym królem czy okrutnym tyranem? Dokonuj wyborów pomiędzy dobrem, a złem i twórz sojusze wielu ras, takich jak wróżki, elfy, anioły, gobliny, nieumarli i demony, aby poprawić swoją wydajność w zarabianiu monet. Klikaj, aby zbierać skarby, budować swoje wszechmocne imperium, wyzwolić magię na ziemi i stać się najbogatszym władcą królestwa!

Będziesz odblokowywał nowe ulepszenia i zaklęcia poprzez osiągnięcie określonych celów, takich jak budowanie pewnej ilości konstrukcji, zebranie odpowiedniej ilości funduszy, rzucając zaklęcia...

Każda frakcja dostaje dostęp do unikalnych czarów, przywilejów i ulepszeń, które będą kształtować rozgrywkę w różny sposób, od bardzo aktywnej do prawie całkowicie bezczynnej. Możesz sprzymierzać się z pojedynczą frakcją podczas każdej sesji gry: sojusze frakcji zostaną zresetowane po abdykacji, pozwalając na zmianę przynależności.

Gdy jesteś zadowolony z władzy i chcesz ponownie uruchomić przygodę, naciśnij przycisk abdykacji na karcie Opcje (Options). Spowoduje to konwersję wszystkich monet, budynków i ulepszeń w kamienie szlachetne, które pobudzają produkcję ogólną w następnej sesji użytkownika. Wszystkie puchary wraz z niektórymi statystykami będą zapisywane i rejestrowane w całej sesji, co skutkuje lepszymi bonusami.

*Klikaj by zdobywać monety

* Autosave działa w dowolnym momencie zakupu uaktualnienia, odblokowania trofeum, rzucenia czaru lub raz na 30 sekund. Grę można zapisywać również ręcznie w menu Options.
* Każdy klejnot zapewnia premię +2% do produkcji i zwiększa szansę na Monety Frakcji (Faction Coins).
* Monety Frakcji mogą być wykorzystane do wymiany królewskiej (Royal Exchanges). Będą one widoczne w zakładce Uaktualnienia (Upgrades) kiedy zbierzeszć 20 Monet Frakcji tego samego typu. Każda z nich zwiększy ogólną produkcję o 10% i można je nabywać w nieskończoność, choć koszt będzie stopniowo wzrastać.Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.231.220.*

Komentarze (3)

avatar contrast
contrast 03.10.2016, godz. 05.38 odpowiedz
0
@c700: od weekendu jakoś
avatar c700
c700 03.10.2016, godz. 03.41 odpowiedz
0
@contrast: oO od kiedy to można tutaj dodawać zdjęcia w taki sposób ? zawsze były linki .
avatar contrast
contrast 01.10.2016, godz. 16.00 odpowiedz
+1
Przykładowy screen z gry
Gracze online (18):
Polecamy: