reklama
Giercownia - Gry Online

The Earl Octopusor

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 5 818
Rozmiar gry: 32,99 MB
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,37
Łącznie głosów: 15

Gra dodana przez:

Tajemnicza, atrakcyjna oraz pełna zagadek na najwyższym poziomie przygodówka typu point & click. Pomóż podróżniczce pannie Libellue odnaleźć Kapitana, który zakochał się w morskiej syrenie, a został zatopiony przez ogromną ośmiorniczą bestię, która jak głosi legenda posiada niezliczone skarby z zatopionych przez siebie statków.

The Earl Octopusor posiada niesamowitą grafikę w unikalnym i całkowicie uroczym stylu art. Przemierzając kolejne lokacje okazuje się, że każda z nich jest bardziej szczegółowa i fascynująca oraz w pewien sposób piękna i złowroga. Za to muzyka "pęcznieje" i ewoluuje doskonale to akcentując.

Jak grać:
Klikaj na niebieskie strzałki do nawigacji, czy też gdziekolwiek na ekranie, aby się przemieszczać lub oddziaływać. Większość zagadek polega na obserwacji lub umieszczeniu odpowiedniego elementu w odpowiednim miejscu. Niektóre obiekty można przeciągać. Nie ma zmieniania się kursora w miejscach aktywnych i obiektach, na które można oddziaływać, więc będziesz musiał(a) polegać na własnej obserwacji szczegółów, aby rozwiązać zagadki i znaleźć potrzebne do tego elementy. Na szczęście zagadki są dość proste i logiczne, więc nie powinno być z tym problemu.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.198.206.*

Komentarze (2)

avatar contrast
contrast 05.11.2015, godz. 17.20 odpowiedz
0
@c700: To jest juz 3cia odsłona z serii
avatar c700
c700 13.10.2015, godz. 23.50 odpowiedz
0
Ciekawa gierka zwłaszcza od strony graficznej, czasami trochę ciężko jest się zorientować w terenie ale ogólnie przyjemnie się gra i rozwiązuje zagadki, chodź myślałem że będzie bardziej mroczna, coś na styl horroru. Podsumuję to tak, Gra jest jak najbardziej warta uwagi, ale myślę że mogła wyjść lepiej. Oceniam na ★★★★
Gracze online (27):
Polecamy: