reklama
Giercownia - Gry Online

The Crime Reports Badge of Honor Episode 1

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 18 595
Rozmiar gry: 5,72 MB
Użytkowników lubiących grę: 3
Ocena: 4,43
Łącznie głosów: 43

Gra dodana przez:

Wiec przyjaciele, czy jesteście gotowi na coś zupełnie nowego? Nowy rodzaj gry z nową ekscytującą rozgrywką? Wiemy, że jesteście - kto by nie powiedział czegoś takiego. Mowa o nowej serii, która zwie się Crime Reports (Kryminalne Raporty), a to jest pierwszy epizod. W tej niesamowitej grze kryminalnej, możecie wziąć bezpośredni udział w fabule jako główny bohater, by pracując nad sprawą i poczuć się prawdziwym detektywem. Wiemy, że każdy detektyw ma partnera lub partnerkę, więc i tutaj będzie opcja wyboru dla mężczyzny i kobiety.

Gang znany jako "Lords of Anarchy" (Panowie Anarchii) jest ogromnym zagrożeniem dla obywateli, którzy obawiają się wracać po pracy metrem, gdyż w ostatnim czasie było wiele przypadków molestowań i napadów, więc ludzie boją się o swoje bezpieczeństwo. Naszym zadaniem jest położyć kres tej sytuacji. Aby to zrobić należy odnaleźć lidera gangu - Erica Hectora, który związany jest z międzynarodową przestępczością, a jego nazwisko występuje na liście najbardziej poszukiwanych przestępców w na świecie.

Ponadto istnieją pewne korzyści dla graczy w tym nowym systemie rozgrywki - jeśli twoje zadanie zostało zrobione poprawnie, otrzymasz bonus. Między co drugim poziomiem znajduje szczęśliwa karta, która oferuje szansę wygrać pieniądze, serca, lub logo z gry bonusowej. Musimy zebrać 5 logo, aby odblokować grę, a jeśli nie zbierzemy 5-ciu, mamy szansę, aby je kupić z pieniędzy zarobionych ze szczęśliwych kart. Wciel się więc w rolę detektywa i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty. Powodzenia.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.85.57.*

Komentarze (3)

avatar 1charlottequest
1charlottequest 17.05.2015, godz. 16.33 odpowiedz
+1
Coraz lepsze te gry, ta była całkiem wymagająca. 5/5
avatar arti53
arti53 16.05.2015, godz. 09.53 odpowiedz
0
Superowa )
avatar szatynka13
szatynka13 14.05.2015, godz. 20.02 odpowiedz
0
c700 dzięki wysoką ocenę
Gracze online (12):
Polecamy: