reklama
Giercownia - Gry Online

Mahayana Temple

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 7 699
Rozmiar gry: 7,43 MB
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,22
Łącznie głosów: 14

Gra dodana przez:

Buddyzm Mahajana jest bardzo powszechnym wyznaniem w Azji Północnej, a także w Chinach, Mongolii, Tybecie, Korei i Japonii. Właściwie jest to jedna z dwóch (lub trzech, według niektórych klasyfikacji) głównych istniejących gałęzi buddyzmu oraz terminem do klasyfikacji buddyjskiej filozofii i praktyki. Kierunek ten wyodrębnił się w I wieku p.n.e. i stał się dostępny dla ludzi z różnych środowisk - nie tylko mnichów i ascetów, stając się największą ważną tradycją buddyzmu istniejącego obecnie - wyznaje go dzisiaj 53,2 % praktykujących.

Buddyści Mahajana opóźniają swoją nirwanę, aby pomóc innym osiągnąć ten doskonały stan. Wierzą także, że oświecenie można osiągnąć w jednym życiu i jest to osiągalne nawet przez laika.

Buddysta Shinshi jest wyznawcą filozofii mahajany. Kiedy był bardzo młody, spędził lata dziecięce na naukach w świątyni i nawet dzisiaj, na starość bardzo miło wspomina ten okres swojego dzieciństwa. Pamięta swojego mistrza jako człowieka, który wskazał mu prawdziwy kierunek w życiu. Dzisiaj chciałby się odwdzięczyć, więc pragnie zebrać fundusze na remont pomieszczenia, w którym mieszkał jego nauczyciel. Wybierz się z nim na wycieczkę do tego miejsca, by poczuć ducha tej wielkiej filozofii życia i pomóż mu dokonać czegoś nowego i użytecznego w hołdzie dla jego ukochanego mistrza.

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.


Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.235.238.*

Komentarze (1)

avatar szatynka13
szatynka13 02.03.2015, godz. 20.12 odpowiedz
+1
super po prostu super gra 5/5
Gracze online (17):
Polecamy: