Komentarze (25)

avatar bomba1987
bomba1987 11.07.2014, godz. 08.15 odpowiedz
-1
Ja kibicuje sędziemu i jego pewnym ustom (haha) do gwizdania. Jak chcą czekać na loterie w karnych, niech sobie w bingo grają, mniej się zmęczą
avatar c700
c700 10.07.2014, godz. 23.30 odpowiedz
-1
@contrast masz rację pod względem defensywnym mecz robił wrażenie, bo dzięki temu praktycznie w ciągu całego meczu nie było strzałów na bramkę.Ale wiesz po 12 jak zaczęła się dogrywka , trochę byłem śpiący, przez pierwsze 90 minut więc liczyłem że któraś drużyna ruszy z jakąś akcją by się obudzić trochę . A w meczu o 3-miejsce za kim jesteś ? ja za Holandią, Brazylia była zbyt pewna siebie, Obiecali Neymarowi że wygrają finał, no i właśnie ta pycha ich zgubiła.nie lubię pyszałków więc im nie kibicuje.
avatar c700
-1
avatar contrast
contrast 10.07.2014, godz. 20.32 odpowiedz
-1
@c700 Co do wczorajszego meczu, to mam odmienne zdanie. Obie drużyny pokazały maksymalną walkę i zapierdzielali na maxa. Z drugiej strony chyba pierwszy raz widziałem dwie tak perfekcyjnie grające drużyny w obronie, praktycznie w każdej akcji przed polem karnym była interwencja obrony i nie było możliwości oddania strzału. Obstawiałem wynik 5:3 dla Holandii i byłem w szoku co się dział na boisku. Może w 2 następnych meczach będzie więcej akcji bramkowych i interwencji bramkarskich. Za to trzymam kciuki.
avatar administracja
administracja 10.07.2014, godz. 20.12 odpowiedz
0
@djfosforek & c700 najpewniej będą obie te opcje czyli i czat i wiadomości więc wszyscy będziemy mogli sobie pogadać
avatar c700
c700 10.07.2014, godz. 19.12 odpowiedz
0
@djfosforek Chat się pojawi wraz z nową odsłoną giercowni, a kiedy ?, trzeba czekać.
avatar djfosforek
djfosforek 10.07.2014, godz. 13.43 odpowiedz
0
Dla Administracji: Proszę o zrobienie na Giercowni jakiegoś CHATU albo chociaż prywatnych wiadomości, bo nie ma gdzie pisać np. o tym co jest na dole Jeśli była by taka możliwość jestem ZA
bomba1987 10.07.2014, godz. 12.15 odpowiedz
-1
Nom, to najważniejsz. Teraz super teamyi są słabiakami
avatar c700
c700 10.07.2014, godz. 11.53 odpowiedz
-1
Szczerze to ubiegłe mistrzostwa Europy były ciekawsze od aktualnych MŚ, no ale tutaj większość drużyn tych "słabszych" pokazała się bardzo dobrze .