reklama
Giercownia - Gry Online

Tower Solitaire

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 112 311
Rozmiar gry: 2,20 MB
Użytkowników lubiących grę: 20
Ocena: 3,54
Łącznie głosów: 26

Gra dodana przez:

Układaj pasjansa i odkryj bajeczną grafikę zamku. Aby rozbierać wieże z kart, kliknij na kartę o wartości o 1 mniejszej lub większej od wartości pokazanej karty. Spróbuj oczyścić ekran całkowicie. Jeśli nie ma możliwości wykonania ruchu, kliknij na następną kartę z talii. Asa można użyć zarówno z dwójką, jak i z królem.
W razie potrzeby kliknij na Undo, które to cofa o jeden ruch. Dla ułatwienia pasjans Tower Solitaire ma też tzw. Wild Card, czyli dzikie karty, które pozwalają na to, by ułożyć na nie dowolną inną kartę z planszy.

Z ważniejszych warto wiedzieć, że pasjans Tower Solitaire nie jest ograniczony czasowo, ale w prawym górnym rogu można znaleźć bonus czasowy, czyli im szybciej się przejdzie do kolejnej rundy tym więcej dodatkowych punktów się dostanie. Nad bonusem czasowym macie podaną rundę, w którą aktualnie gracie. W lewym górnym rogu macie podaną zdobytą ilość punktów, a poniżej macie mnożnik, który zlicza ilość złożonych w jednym ruchu (czyli bez dobierania kart ze stosu) kart na karcie bazowej. Im więcej ich złożyć tym mnożnik wzrośnie, a przez niego będzie pomnożona zdobyta w ruchu ilość punktów. W prawym dolny rogu macie wyłącznik dźwięku i przycisk MENU.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
18.208.159.*

Komentarze (1)

avatar asiunia12432
asiunia12432 07.04.2011, godz. 12.20 odpowiedz
0
736369 swietna gra 5/5 oczywiscie
Gracze online (8):
Polecamy: