reklama
Giercownia - Gry Online

BeGone Guerra

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 048 868
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 201
Ocena: 4,36
Łącznie głosów: 364

Gra dodana przez:

HICIOR! Weź udział w niezwykle realistycznej, gwarantującej niesamowite doznania strzelance FPS i zmierz się z kolegami z całego świata. Twoim zadaniem jest wyeliminować członków drużyny przeciwnej.

W BeGone zaskakującym elementem ustawień jest to, które dotyczy kamery - grać można w trybie FPS (First Person Shooter), czyli tak jak w większości sieciowych shooterów, oraz w trybie TPS (Third Person Shooter) gdzie kamerę mamy ustawioną za plecami postaci i wraz z biegiem/sprintem "kołysze" się ona w "rytmie" biegu.
Gra jest w pełni prowadzona z poziomu przeglądarki, zero ściągania - wystarczy poczekać aż załaduje się profil i arena z dostępnymi serwerami.
W menu Opcje można wybrać jakość grafiki dopasowane do Twojego PC.

Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celwonik
LPM - strzał
PPM - tryb dokładności
Spacja - skok
Shift - bieganie
E - użyj
Q - atak wręcz
Z - lornetki
Tab - Scoreboad
Enter - chat

Gra bazuje na Unity Webplayer, którego należy ściągnąć i zainstalować by gra zadziałała(ok. 3MB). Unity jest rodzajem Flasha, ale dedykowanym do gier. Znajdziecie go klikając tutaj: Unity Webplayer

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
123.255.47.*

Komentarze (1 546)

avatar sunniva
sunniva 22.09.2011, godz. 11.38 odpowiedz
-2
Żałosne wy wszyscy piszecie jacy jesteście dorośli i mądrzy ale zachowujecie się gorzej od 10 letnich bachorów i tyle. Możecie mnie zminusować za prawdę ale niestety tak jest.
Pozdro
avatar wombatka1
wombatka1 21.09.2011, godz. 20.03 odpowiedz
+1
Po1 mam 19 lat więc to Ty jesteś g**niarzem dla mnie, nie ja dla Ciebie. Ciekawie co "widać na 1 rzut oka" jak to określiłeś skoro inteligencja przewyższam Cię kilkakrotnie. Po 2 widać, że takie pojęcia jak ironia są Ci obce, bo od razu byś się zorientował, że nazwa KLAN TVP2 jest zrobiona dla tzw jaj i żeby takie dzieci jak Ty się spinały. Po 3 lachonie możesz mówić sobie do dziewczyn z Twojego patologicznego rocznika(1997), które na prawo i lewo świecą cyckami na naszej klasie itp.
Po 4 poszukaj definicji słowa idio**. Po 5 czas najwyższy zapoznać się z zasadami interpunkcji.
avatar abel96
abel96 21.09.2011, godz. 19.23 odpowiedz
+1
Może ty jesteś starszy ale to ty jesteś gó.w.niarz danio.Nic tego nie zmieni n00bie.P.S żal mi cię daniel
avatar 1997danio
1997danio 21.09.2011, godz. 18.31 odpowiedz
-1
wombatka widać, że dziecko z Ciebie. Po pierwsze nie masz nic do mojego rocznika, bo widać na pierwszy rzut oka, że jesteś młodzik. Po drugie nie znasz mnie dobrze a podskakujesz. I po trzecie - twoje gadki mnie nie ruszają lachonie ( DOBRA RADA: zmień swój klan, bo robisz sobie obciach dziecko )
A ja na miejscu avy zrobiłbym to samo - nie walczyłbym z idiotą .
avatar maciolol
maciolol 21.09.2011, godz. 15.25 odpowiedz
0
ava tchórz
avatar koxer
koxer 21.09.2011, godz. 15.12 odpowiedz
+1
ava interesują cię bardziej chłopcy niż iść z nim na solo
avatar kokseklll43
kokseklll43 21.09.2011, godz. 15.06 odpowiedz
+1
No i c.h.u.j , niech spieerdala piizda !
avatar ava
ava 21.09.2011, godz. 14.26 odpowiedz
0
Mała pomyłka z tą dużą literą. "Best Police" jest już lepsze niż TVP 2. Patrz lepiej na siebie. Proszę bardzo ciesz się walkowerem. Impreza z kumplami bardziej mnie interesowała niż no liferka która mnie wyzywa na pojedynek w jakiejś głupiej grze. Ja się poddaje już nie chce mi się grać w to. Pozdrawiam wszystkich no liferów stąd. Nieraz może wejdę z Arturo czy Specem jak wyzdrowieje ale bardziej będziemy sobie na spokojnie grać w Team Fortress 2 i Minecrafta. Mój nick w TF2: AvaPL. Dziękuję wszystkim za miło jak i niemiło spędzony czas w grze i przepraszam wszystkich których uraziłem w jakikolwiek sposób. Na razie ja stąd spadam. CYA
avatar wombatka
wombatka 20.09.2011, godz. 19.09 odpowiedz
0
Ava się nie pojawił . Walkower dla mnie, dziękuję...
avatar raixon
raixon 20.09.2011, godz. 17.07 odpowiedz
0
wombatka zal mi cię naprawdę ile razy z tobą grałem pokazywałaś pozom gry - - zły ava tu przepraszam mal najlepszy klan A TY maciolol uspokuj downaa bo ava by ci w d**e nakopał
Gracze online (1):
Polecamy: