Uwagi techniczne
Zaznaczamy, że niektóre gry nie działaja w ogóle pod przegladarką Opera, więc proszę je uruchamiać np. pod FireFoxem czy też Internet Explorerem.
Zanim zgłosisz problem z grą odczekaj ponad minutę zanim gra zdąży się załadować. Gry wgrywają sie od kilku sekund do kilku minut, zależy to od rozmiaru gry i szybkości Twojego połączenia z internetem. Jeżeli odczekałeś ponad minutę i nadal gra nie zaczeła się ładować, upewnij się czy masz zainstalowane najnowsze wtyczki do gier:
Dla pewności zanim wyślesz zgłoszenie do nas, spytaj sie znajomego czy jemu również ta gra nie działa: The Kill Kar 2 Revenge.
Jeżeli Tobie gra nie działa, natomiast Twojemu znajomemu tak, to prosimy do nas nie pisać, ponieważ niestety nie jesteśmy w stanie Ci nic więcej pomóc, niż wskazówki, które opisaliśmy powyżej.
W przypadku gdy jednak jesteś pewien, że nie działanie danej gry to bład po naszej stronie, proszę nas o tym poinformować, korzystając z adresu e-mail w dziale Kontakt.
Opis gry
Zasiądź za steram śmiercionośnego auta i wciel się w karzącą dłoń sprawiedliwości! Wkrocz na areny mające za pierwowzór Koloseum - będące centrum życia politycznego, sądowniczego i ekonomicznego w czasach imperium rzymskiego.
Twoim zadaniem jest dokonać wyroku na wszystkich skazanych na śmierć szumowinach znajdujących się na arenie. Zbieraj pojawiające się power up'y i wykonuj misje w jak najkrótszym czasie.
Zarobione pieniądze inwestuj w tuning oraz uzbrojenie Twojego samochodu.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
W - strzał
D - broń specjalna
Spacja - hamulec ręczny
Poleć grę The Kill Kar 2 Revenge znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!
Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum:
Wyślij grę znajomym na email, wystarczy wypełnić formularz:
Informacje
Dodaj komentarz
Komentarze (18)
fajna 5/5 ul
Daje 3/5 bo gierka jest ok ale po kilku poziomach staje się
nudnawa i łatwa aha i croop czemu mówisz że każdy dzieciak da
1/5 i czemu niby nikt ma dawać złych ocen komentarze są po to
aby oceniać i komentować.Każdy ocenia inaczej i musisz się z
tym pogodzić

break 27.02.2010 o godz. 14:22
0
Świetna gra. 5/5 i do Ulu

fajna gra daje 5 5 i do ulu
SyyF 1/5

xdDD
Super Gra Najlepsza Jakom Grałem Na Giercowni 101/100

pyrcin 30.12.2009 o godz. 20:07
0
przeszłem cała za gre daje 5 i do ulu.
paluszek124, jak wpisac te kody?
Dzięki za kody paluszek124
niezłe daje 5/5
Kody do tej gry xD
Przeszedłem całą i dostałem xD
NARWHAL - tylko 1 lvl
NOOBIFY - wszystkie lvl
MILLIONAIRE - Milion doców xD
BLOODYHELL - extra blood
INVINCIBLE - Jesteś BOGIEM
NOS - Shiftem TURBO

Fajna gra daję 5/5
Super gra szkoda ze taka krutka daje 5/5 i do ulu
croop 08.12.2009 o godz. 19:41
0
Proszę jeśli ta gra wam się nie spodoba to jej nie
oceniajcie...Pewnie każdy dzieciak da 1/5
spoko gra 5/5
super gra 5/5 bo lubię krwawe żezinie i do ulu.
fajna gra 5/5

Ta gra skradła kilka minuz z mego życia. 5/5 i do ulubionych
croop 05.12.2009 o godz. 22:15
-1
Całkiem fajna 5/5