Gry online » Gry strzelanki » Dark Base 2 The Hive
Problemy z grą mogą zgłaszać tylko zalogowani użytkownicy!
Uwagi techniczne

Zaznaczamy, że niektóre gry nie działaja w ogóle pod przegladarką Opera, więc proszę je uruchamiać np. pod FireFoxem czy też Internet Explorerem.

Zanim zgłosisz problem z grą odczekaj ponad minutę zanim gra zdąży się załadować. Gry wgrywają sie od kilku sekund do kilku minut, zależy to od rozmiaru gry i szybkości Twojego połączenia z internetem. Jeżeli odczekałeś ponad minutę i nadal gra nie zaczeła się ładować, upewnij się czy masz zainstalowane najnowsze wtyczki do gier:

Adobe Flash Player Shockwave Player

Dla pewności zanim wyślesz zgłoszenie do nas, spytaj sie znajomego czy jemu również ta gra nie działa: Dark Base 2 The Hive.

Jeżeli Tobie gra nie działa, natomiast Twojemu znajomemu tak, to prosimy do nas nie pisać, ponieważ niestety nie jesteśmy w stanie Ci nic więcej pomóc, niż wskazówki, które opisaliśmy powyżej.

W przypadku gdy jednak jesteś pewien, że nie działanie danej gry to bład po naszej stronie, proszę nas o tym poinformować, korzystając z adresu e-mail w dziale Kontakt.


      Powiększ       Pomniejsz                              


Reklama



Opis gry
HICIOR! Ciąg dalszy strzelanki Science Fiction utrzymanej w klimacie horroru rodem z filmu pt. "Obcy". Wciel się w postać porucznik Alice Foster, która jako jedyna przetrwała wypadek promu kosmicznego. Zanurz się w mroczne korytarze bazy kosmicznej i odkryj tajemnicę awarii.
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
1,2,3,4-zmiana broni
E - podłożenie miny
F - latarka
Spacja - klawisz akcji (np. otwieranie drzwi itp)
M - mapa
Shift+LPM - rzut granatem
H - zmiana kamery
P - pauza
Esc - wyjście do menu

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność może długo ładować się.

Wcześniejsze wydarzenia z Dark Base mozecie zobaczyć Tutaj: Dark Base Incubation

Poleć grę Dark Base 2 The Hive znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!



Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum:



Wyślij grę znajomym na email, wystarczy wypełnić formularz:

Twój nick
Twój e-mail
E-mail znajomego
Informacje
Kto dodał grę:Zagrań:Oceń grę:
orlando
orlando
Punktów: 1885

54730

Rozmiar gry: 9.25 MB

Zobacz kto lubi tę grę
Zagłosuj:
Aktualna ocena:
Ocena: 3.29 (głosów: 54)

Dodaj komentarz
Zaloguj się aby skomentować grę. Nie masz jeszcze konta? Zarejetruj się!
Komentarze (14)
mareczko4
mareczko4     12.07.2011 o godz. 16:21     0 plus minus

troche się zacina ale jest spoko 4/5 a i jest o wiele lepsza od 1 części
lordmmm
lordmmm     30.01.2010 o godz. 09:28     0 plus minus

może być... 3/5
pyrcin
pyrcin     22.01.2010 o godz. 19:40     0 plus minus

za długo się ładuje daje .. hmm 3
pointer
pointer     29.11.2009 o godz. 12:47     0 plus minus

otakie sobie nudne ale 100/100
pawis2
pawis2     24.11.2009 o godz. 19:34     0 plus minus

75320 pkt Fajne ale nie zbyt trudne i długie, nie może sie równać z normalnymi grami ale jako taka gra 'websitowa' jest w mojej czołówce 4/5
ekspert
ekspert     22.11.2009 o godz. 09:12     +1 plus minus

Dam 4/5. Gra niestety jest dosyć krótka,(ale za to z klimatem i dosyć dużo się dzieje) i kiedy już wydaje się że się zaczyna rozkręcać to juz koniec. Poza tym jest dosyć prosta(jest pełno miejsc gdzie można regenerować zbroje a i amunicji jest bardzo dużo)... no może z wyjątkiem końcówki. Widać że rozgrywka zmieniła się od czasu 1, przede wszystkim wrogowie mają swoje "wylęgarnie" co wymusza atak na te struktury i to jak najszybciej. I mogło to by byc trudne gdyby nie to że wystarczy strzelic 1 granat uciekając przed horda wrogów(którzy jak na 4 łapych obcych mogli by szybcjiej biegać)i po kłopocie.Nawet jak jest kilka takich obiektów obok siebie to i tak nie problem bo granatów zawsze jest więcej.Poza tym są jeszcze beczki, czasem obok wylęgarni, choc one lepiej sprawdzają się w kombinacji z miną.A jakby tego było mało to na koniec znajduje się laser i to juz totalna rozwałka.
kasiesta223
kasiesta223     17.11.2009 o godz. 17:14     +2 plus minus

fajna ale ja w to nie mogę grać za bardzo się boję jak mi wyskakują stwory
deki12
deki12     17.11.2009 o godz. 17:11     0 plus minus

sie tnie ta gra trohe ala fajna
deki12
deki12     17.11.2009 o godz. 17:04     0 plus minus

bartek2306 iak ci to dno to poco w to grałeś
greatkhali
greatkhali     17.11.2009 o godz. 15:33     0 plus minus

Według mnie , fajna gra 5/5
maxxximus
maxxximus     17.11.2009 o godz. 14:44     0 plus minus

dla mnie super 5
specjalista100
specjalista100     17.11.2009 o godz. 11:24     0 plus minus

Srednie
zbyslaw
zbyslaw     16.11.2009 o godz. 20:44     0 plus minus

nie lubię takich ale za tą daje 5/5
contrast
contrast     16.11.2009 o godz. 18:50     +3 plus minus

obie części rewelka 5/5 zajefajne efekty dźwiękowe
wygrywacz
wygrywacz     16.11.2009 o godz. 18:15     0 plus minus

alexio2001 nie zgłaszaj komentarzy do usunięcia -.- gra 1/5
deki12
deki12     16.11.2009 o godz. 17:55     0 plus minus

fajna gierka daje 5/5

Polecane gry strzelanki

» zobacz więcej «



Filmy

Muzyka

Dziewczyny



Copyright © 2007 Gry online| All rights reserved
Gry online z kategorii dla dzieci, logicze, ubieranki,
gry dla dziewczyn, RPG, śmieszne i wiele innych gier.
Giercownia - gry online